Česky Russian
Drobečková navigace

Lorenc Logistic > Volné pozice > Obchodní manažer pro přepravní systém FOFR, Plzeň

Obchodní manažer pro přepravní systém FOFR, Plzeň

Přepravní systém FOFR je celorepubliková přepravní společnost. Tvoří ho 8 českých dopravních společností Specializujeme se na atypické zásilky, včetně nadrozměrných a zásilek v režimu ADR. Naše společnost má depa v Klatovech, Plzni, Lovosicích a ve Zdibech.

Právě na plzeňské depo hledáme kolegu/kolegyni na pozici obchodního manažera přepravního systému FOFR. Hledáme osobu, která je komunikativní a odvážná a není jí cizí čelit výzvám.

Co bude Vaším úkolem?

  • zajistit zákazníkovi komplexní služby – od možnosti skladování přes distribuci kusových zásilek v rámci přepravního systému Fofr, až po možnost mezinárodních přeprav v rámci EU i mimo ni - ve spolupráci s centrálou v Klatovech
  • udržovat a rozvíjet vztahy se stávajícími klienty
  • proaktivně vyhledávat nové zákazníky
  • Vaše schopnost naslouchat a porozumět potřebám zákazníků bude klíčovým prvkem - bude na vás, abyste identifikovali jejich požadavky a aktivně pracovali na nalezení řešení
  • spolupráce s provozním týmem na pobočce

Co by Vám nemělo chybět?

  • výborné komunikační, prezentační a organizační dovednosti
  • předchozí zkušenosti v oblasti prodeje jsou výhodou
  • znalost práce na PC
  • řidičské oprávnění sk. B, včetně ochoty cestovat
  • silná motivace a orientace na výsledky

Jak to bude probíhat:

  • svůj pracovní den si organizujete sami – plánujete si schůzky s klienty, řešíte administrativu a další činnosti spojené s prodejem a péčí o zákazníky
  • obdržíte finanční plán, který byste měli měsíčně dosáhnout
  • 1x měsíčně budete prezentovat své úspěchy a výsledky na poradách obchodu
  • abychom Vám práci co nejvíce usnadnili, vybavíme Vás notebookem, mobilním telefonem a automobilem

Co Vám nabízíme:

  • práci v rodinné společnosti s 31. letou tradicí
  • jistotu zaměstnání v jakékoliv době
  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • vzdělávací program – profesní a jazykové kurzy, kurzy osobního rozvoje
  • máte-li chuť, můžete s námi růst - vyšší pozice obsazujeme přednostně z řad stávajících zaměstnanců
  • širokou škálu firemních benefitů (příspěvek na penzijní a životní pojištění, finanční odměny při pracovním výročí a životním jubileu, dárek k narozeninám, moderní firemní oblečení, aj.).
  • kulturní a sportovní vyžití – teambuildingové akce, rodinný den, sportovní den, sobotní hokejové odpoledne, vánoční večírek
  • příspěvek na stravování

Zalíbila se Vám nabídka? Tak neváhejte a staňte se součástí Lorencovy party.

Zbývá jen zavolat na tel. č.: 725 568 258.

Ozvěte se nám