Česky Russian
Drobečková navigace

Lorenc Logistic > Volné pozice > Asistentka vedení společnosti / marketér (Klatovy)

Asistentka vedení společnosti / marketér (Klatovy)

 Jsme Lorenc Logistic a jsme tady už dlouho. Klademe si za cíl poskytnout zákazníkovi precizní logistické služby. K tomu ale potřebujeme schopný tým lidí.

Právě teď hledáme další spřízněnou duši - parťáka pro jednatele, provozního ředitele a personalistu, který bude mít pro práci to správné nasazení jako my…

Stane se z Vás asistentka vedení, která bude pečovat o našeho šéfa - zajistí mu veškerou administrativní podporu, zavolá kam bude potřeba, zorganizuje pracovní den, vyřídí firemní korespondenci atd.

Vaším hlavním úkolem mimo tohoto bude také podílet se na tvorbě marketingové strategie firmy - vymýšlet náměty, zajistit jejich realizaci, spolupracovat s personalistou a jednotlivými úseky na propagaci...

Budete pravou rukou jednatele, která musí být opravdu funkční, 100 % spolehlivá, pečlivá a zodpovědná. Vlastní iniciativa, zkušenosti, pokročilá znalost AJ nebo NJ a proaktivní přístup jsou nutností.

Pokud tedy hledáte výzvy, rádi překonáváte překážky (kterých bude opravdu hodně), chcete se rozvíjet a někam posunout, pak jste pro nás tím správným človíčkem.

Jestli nejste ještě zcela rozhodnuti, zavolejte na tel. číslo 725 568 258 nebo zašlete svůj dotaz na email personalistika@lorenc-logistic.cz.

Mnohem raději se s Vámi však sejdeme při osobních schůzce, kde probereme všechno potřebné.