Česky Russian
Drobečková navigace

Lorenc Logistic > Vyrostli s námi > Vyrostli s námi - zdroj > Když se mě někdo zeptá, kde pracuji, hrdě odpovím, že pro firmu Lorenc Logistic!

Když se mě někdo zeptá, kde pracuji, hrdě odpovím, že pro firmu Lorenc Logistic!"Když jsem vystudoval obchodní akademii a úspěšně složil maturitní zkoušky nevěděl jsem ještě, čím bych chtěl být, věděl jsem jen to, že mě baví řízení a touto cestou jsem se také vydal.

Od otce jsem se dozvěděl, že firma Lorenc Logistic v Rudné shání kurýra na rozvoz balíků.
Dopravce, který byl najatý firmou LL mě zaměstnal jako kurýra a koncem roku 2016 jsem nastoupil.

Musím říci, že začátky byly velice, velice těžké jako v každé nové práci.

Po pár týdnech, kdy jsem si konečně vše osahal a našel svůj systém se ze mě stal regulérní kurýr.

Po roce výkonu kurýra mi přímo společnost Lorenc Logistic nabídla práci na pozici dispečer, kterou jsem s radostí přijal. Práce byla různorodá a to mě na tom bavilo nejvíc.

Postupem času jsem se zdokonaloval a přicházel s různými nápady na zlepšení, která by pobočku posunula vpřed. A aby bylo logistické kolečko kompletní, tak jsem začal také vypomáhat na skladě.

S koncem roku 2020 přišla nabídka zastávat pozici vedoucího pobočky Zdiby, kterou oficiálně vykonávám od ledna 2022.

Musím říci, že největší výzvou v celé mé kariéře bylo stěhování pobočky z Rudné u Prahy do větších a modernějších prostor ve Zdibech. Bylo nutné obsadit volné pozice, zaučit nové zaměstnance, sehnat několik nových dopravců a zajistit mnoho dalších provozních věcí. Díky vzájemné spolupráci s kolegy jsme ale i tuto nároční výzvu úspěšně zvládli.

Dnes, když se poohlédnu zpět, vidím, že jsem ušel velký kus cesty. Ale zároveň vím, že další velký kus cesty mám ještě před sebou" uzavírá Patrik Stříška.