Česky Russian
Drobečková navigace

Lorenc Logistic > Vyrostli s námi > Vyrostli s námi - zdroj > Firma je pro mě jedním z největších a nejspolehlivějších zaměstnavatelů v regionu

Firma je pro mě jedním z největších a nejspolehlivějších zaměstnavatelů v regionu"Do společnosti jsem nastoupil v lednu roku 2010 na pozici řidič MKD. Prostředí společnosti mi nebylo cizí, protože jako student SOU jsem v servisu absolvoval odbornou praxi, a navíc tady již před více jak 20 lety pracoval můj táta jako řidič.

Už tehdy platilo pravidlo, že každý nastupující řidič stráví týden na dílně, aby měl povědomí o opravách a uměl si případně poradit na cestě. Pro mě jako vyučeného mechanika s praxí na nákladních vozidlech to bylo fajn, a nakonec jsem zůstal na dílně do jara. V tom období nastali personální změny ve vedení servisu, kdy směnový mistr postoupil na vedoucího servisu a pozice směnového mistra byla nabídnuta mě. Tuto funkci jsem vykonával více než 7 let a za tu dobu jsem nasbíral hodně zkušeností s opravami nákladních vozidel, ale hlavně jsem se naučil vést a řídit lidi, zdokonalil si komunikační dovednosti a naučil se řešit konflikty. Ani jsem netušil, jak moc se mi budou tyto dovednosti hodit.

V roce 2017 se totiž dosavadní vedoucí servisu vzdal své funkce a jako možného adepta nominoval mě. Musím říct, že jsem dlouho přemýšlel, než jsem tuto nabídku přijal. Věděl jsem, že šéfovat celému servisu je mnohem náročnější než řídit kamion, nebo opravovat auto. Jako vedoucí nesete odpovědnost za své konání, ale hlavně za své podřízené.

Už jako vedoucí jsem se podílel na projektu a realizaci stavby nového servisu, kde jsme jako tým dokázali rozšířit naše služby, a zprovoznit v Klatovech servis jediný svého druhu na míle daleko. Jsem hrdý na to, že tento projekt nese i můj podpis.

V roce 2019 se mě a mojí manželce narodila dcera Eliška a od té doby dělám vše pro to, abych ji cestu životem co nejvíce usnadnil a zpříjemnil.

Firma je pro mě stále jedním z největších a nejspolehlivějších zaměstnavatelů v regionu a za plusy považuji hlavně zázemí, jistotu a finanční spolehlivost" říká Michal Pecl, vedoucí servisu nákladních vozidel a mycí linky.