Česky Russian
Drobečková navigace

Lorenc Logistic > Volné pozice > Neaktivní pozice > Operátor skladu náhradních dílů (Klatovy)

Operátor skladu náhradních dílů (Klatovy)

Už Vás nebaví být v práci jen „někým dalším“? Chtěli byste pracovat pro rodinnou firmu, kde si zakládáme na přímém, osobním jednání, kde si každého pracovníka pečlivě vybíráme a záleží nám na tom, aby si lidé v pracovním kolektivu „sedli“? 

Staňte se členem naší české, rodinné společnosti, která vznikla s cílem zajistit svým zákazníkům dopravu a uskladnění jejich zboží. Již 23 let poskytujeme svým zákazníkům komplexní služby v oblasti dopravy a logistiky. 

Jak to u nás vypadá v praxi? Podívejte se na naše video na lorenc-logistic.cz/prezentace Chtěli byste být součástí našeho profi týmu? 

Do servisu nákladních vozidel v Klatovech hledáme operátora skladu náhradních dílů. Zajímají Vás nákladní auta/kamiony a systém zásobování servisu náhradními díly? 
Do dvousměnného provozu včetně sobotních služeb přijmeme technicky zaměřeného operátora skladu. Náplní Vaší práce bude zajištění včasných dodávek ND pro servis a motorové nafty pro čerpací stanici včetně komunikace s dodavateli. Dále budete zodpovědný za výdej ND mechanikům k jednotlivým zakázkám. 
Pro tuto pozici hledáme aktivní řidiče sk. B. 

Za dobře odvedenou práci Vám nabízíme:
• Práci v moderním a stále se rozvíjejícím servisu nákladních vozidel společnosti Lorenc Logistic s dlouholetou tradicí a výbornou firemní organizací 
• Příspěvek na penzijní a životní pojištění 
• Příspěvek na stravování v podobě stravenek 
• Motivační mzda s podílem na hospodářském výsledku servisu 
• Školení, profesní rozvoj 
• Jednání na rovinu a fér 

Pokud si o sobě myslíte, že tyto požadavky splňujete, pošlete nám prosím svůj životopis (klikněte na tlačítko Odpovědět) nebo pro více informací volejte naše personální oddělení na 725 568 258