Česky Russian
Drobečková navigace

Lorenc Logistic > Volné pozice > Neaktivní pozice > Skladník obalů (Štěnovice)

Skladník obalů (Štěnovice)

Co vás čeká:

Chtěli byste pracovat pro rodinnou firmu, kde si zakládáme na přímém, osobním jednání, kde si každého pracovníka pečlivě vybíráme a záleží nám na tom, aby si lidé v pracovním kolektivu rozuměli?

V současné době posilujeme pozici skladníka na naší pobočce ve Štěnovicích a sháníme šikovného člověka, který by u nás pracoval jako skladník obalů.

Vaší hlavní náplní práce bude:

  • manipulace s obaly - příprava a manipulce při nakládce a vykládce
  • uložení obalů
  • evidence v systému
  • kontrola množství zboží - fyzicky i papírově
  • dokumentace případných škod
  • udržovat pořádek ve skladu
  • pracovat od PO do PÁ od 8:00 do 16:30

Hledáme člověka, který bude:

  • pracovitý
  • důsledný
  • pořádkumilovný
  • schopen pracovat systematicky
  • vlastníkem platného oprávnění na VZV
  • nebude mu vadit práce venku

Dále požadujeme čistý trestní rejstřík.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte zaslat Váš životopis na uvedenou emailovou adresu.

Obratem Vám zavoláme a domluvíme termín osobního pohovoru.

Pro další informace volejte 376 377 353.