Drobečková navigace

Lorenc Logistic > Volné pozice > Asistentka vedoucího autoservisu

Asistentka vedoucí autoservisu

Jsme Lorenc Logistic a jsme tady už dlouho. Klademe si za cíl poskytnout zákazníkovi precizní logistické služby. K tomu ale potřebujeme schopný tým lidí.

Právě teď hledáme dalšího srdcaře, který bude mít pro práci to správné nasazení jako my…

Asistentka vedoucího autoservisu není jen o vaření kávy a přijímání návštěv. Naopak. Potřebujeme, aby to byl opravdu hodně schopný člověk, který nebude mít problém s jakýmkoliv úkolem, který mu bude zadán. Očekáváme maximální flexibilitu – dokud není hotovo, tak se neodchází.

Pracuje se na dvě směny - ranní od 6:00 do 13:30 a odpolední od 13:30 do 22:00, 2x do měsíce sobotní služba od 7:00 do 12:00.


Stane se z Vás pravá ruka vedoucího autoservisu, která musí být opravdu funkční, 100 % spolehlivá, pečlivá a zodpovědná. Iniciativa, zkušenosti, znalost AJ nebo NJ a proaktivní přístup jsou nutností.


Budete taktéž spolupracovat s marketérem společnosti, takže veškerá propagace autoservisu bude Vaší odpovědností a náplní práce.

Pokud tedy hledáte výzvy, rádi překonáváte překážky (kterých bude opravdu hodně), chcete se rozvíjet a někam posunout, pak jste pro nás možná tím správným človíčkem.

Jestli nejste ještě zcela rozhodnuti, zavolejte na tel. číslo 725 568 258 a dozvíte se více. Mnohem raději se s Vámi však sejdeme při osobních schůzce, kde probereme všechno potřebné.

Ozvěte se nám